EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİ

Online hastanem olarak anlaşmalı sağlık kurumlarımız ile, Evde Sağlık Hizmeti konusunda sizlere hizmet vermekteyiz.

Evde sağlık hizmetlerinde asıl amaç tanısı konulmuş takibi yapılana hastaların tahlil, tetkik, muayene, tedavi ve rehabilitasyonlarının yaşam ortamında sağlanması ve gerekli durumlarda hasta yakınlarına eğitici bilgiler sunulmasıdır.

BAŞLICA EVDE BAKIM HİZMELERİMİZ

1) SERUM UYGULAMA

Doktor talimatıyla tanısı konmuş hastalıklar için ilaç ve sıvı takviyesinin, damar yoluyla gerçekleştirilmesine serum takma denir. Hekim reçetesi eşliğinde gerçekleştirilen bu yöntem, hastanede yapılan uygulamada olduğu gibi evde sağlanır.

 

2) İDRAR SONDASI TAKMA

Evde sonda takma hizmeti en hijyenik koşullarda verilmektedir. Hasta sonda takma işlemi için anlaşmalı sağlık kurumlarında görevli sağlık çalışanımız hastamızın adresine belirtilen saatlerde gider, hastanın sondasını sorunsuz olarak takar ve hastanın daha sağlıklı koşullarda yatağında yatmasını sağlar.

 

3) 24 SAAT REFAKATÇİ YOĞUN BAKIM HEMŞİRESİ

Tıbbi açıdan karmaşık vakalar ve yaralanan hastalar için kalifiye bakım sağlayan hizmetlerimiz evde bakım, tıbbi prosedürler, güvenlik, akut ve kronik sağlık sorunlarından muzdarip olan hastaların iyileşmesinden sorumlu olan tıbbi olarak eğitilmiş hemşirelik uzmanları tarafından yapılmaktadır.

 

4) PANSUMAN HİZMETİ

Farklı sebeplerden dolayı yarası bulunan hastaların hastaneye gitmeye gerek kalmadan, ev ortamında yaraların temizlenerek ilaçlanmasına evde pansuman denmektedir. Yaraların enfeksiyonlardan korunması için, medikal sağlık ekipman üzerinden özel pansuman ele alınır. Dış faktörlerden yaraların etkilenmemesi ve enfeksiyon kapmaması için, bölgede sterilizasyon gerçekleştirilerek uygun tedavi yöntemi sağlanır.

 


evde bakım hizmetleri