ONLİNE DİYET

ONLİNE DİYET

Günümüzde iş hayatı ve ev yaşantısının getirdiği kısıtlayıcı faktörler nedeni ile birçok insan sağlıklı beslenme  konusunu ikinci plana atmakta veya hiç vakit bulamamaktadır.

Vakit ayıramamaktan daha kötüsü ise sağlıklı beslenmek ve ideal kilosunu korumak adına arkadaşları için hazırlanmış beslenme listelerini kontrolsüzce kendilerinde uygulamakta veya metabolizmasını alt üst etmek pahasına hızlı kilo almasına/vermesine neden olabilecek içeriği profesyonellerce hazırlanmamış  takviye içecek, yiyeceklere başvurmaktadırlar.

Online diyet sistemi bu tür hataların önüne geçmeyi amaçlayan, danışanların sistemde yer alan diyetisyenlerimizden internet bağlantısı olan her yerden profesyonel şekilde hizmet alabilmelerini sağlayan bir sistemdir.

online diyet

ONLİNE DİYETİN AVANTAJI NEDİR

Online diyet sisteminde, en önemli etki diyetisyeninizle sürekli iletişim halinde olabileceğiniz için diyet süresince sıkça yaşanan motivasyon kaybı durumu kolaylıkla minimize edilebilmektedir.

Bu sayede sağlıklı beslenme ve ideal kilonuzu koruma adına yapmanız gereken günlük aktivite, beslenme şeklinizi yaşam şekliniz haline kolaylıkla getirebilirsiniz.

 

SİSTEM NASIL İŞLER

Sistem takipli diyet ve takipsiz diyet paketleri şeklinde, ikiye ayrılmaktadır. Takipli diyet sistemin de  almış olduğun diyet paketinde içeriği ve periyotları belirlenmiş  şekilde diyetisyeninizde sesli veya görüntülü olarak seanslarınızı gerçekleştirirsiniz. Takipsiz diyet sisteminde doldurmuş olduğunuz tanışma formu baz alınarak süresi seçmiş olduğunuz diyet paketi içeriğinde belirlenmiş ve size özel olarak hazırlanmış beslenme listesi tarafınıza iletilir.

 

TANIŞMA FORMU DIŞINDA NELER GEREKMEKTEDİR?

Online diyet sisteminde tanışma formu dışında diyetisyeninizin gerek görmesi halinde tarafınızdan kan tahlilleri istenebilir.

 

 

Wellnesdate


online diyet diyet diyetisyen beslenme sağlıklı yaşam